Szkolenia

Szanowni Państwo,

Rudzka Agencja Rozwoju "Inwestor" Sp. z o.o  jest lokalnym ośrodkiem szkoleniowym, który daje możliwości doskonalenia posiadanych umiejętności zawodowych, osobistych i językowych. W ciągu kilkudziesięciu lat działalności organizowaliśmy różnego rodzaju kursy, szkolenia, także dawaliśmy możliwość zdobycia (uzyskania) wykształcenia średniego, jak i podyplomowego. Liczba klientów korzystających z naszych usług każdego roku stale wzrasta.

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów oraz rynku, organizowane są szkolenia dla klientów instytucjonalnych, przedsiębiorców i ich pracowników, dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy a także osób, które pragną rozwijać swoje zainteresowania w określonym kierunku, również te nie związane z pracą zawodową.

Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi specjalistów ds. szkoleń, profesjonalnej kadrze wykładowców oraz znakomitemu zapleczu technicznemu, gwarantujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy szkolenia otwarte indywidualne oraz zamknięte lub szyte na miarę dla firm. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy również szkolenia stacjonarne w budynku RAR INWESTOR lub u klienta oraz szkolenia wyjazdowe otwarte jak i dedykowane dla zainteresowanych przedsiębiorstw. Ponadto, organizujemy seminaria i konferencje dotyczące m.in. systemów zarządzania jakością czy marketingu.

Ponadto współpracujemy z Powiatowymi Urzędami Pracy miast Ruda Śl., Świętochłowice, Chorzów w zakresie przeszkolenia osób bezrobotnych i niepełnosprawnych.

Zapraszamy do kontaktu z nami i indywidualnego wyboru swojej drogi szkoleniowej.

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP (2.24/00094/2006). 


Warto korzystać ze szkoleń nie tylko w ramach poszukiwania pracy, ale również podnoszenia i aktualizacji swoich umiejętności zawodowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!